Wij zijn zeer ingenomen met de komst van Herman van Veen en Edith Leerkes op zondag 12 november naar schouwburg Theothorne  Callunaplein 77 te Dieren aanvang 15.00 uur. Zij zullen daar optreden ten behoeve van onze Stichting SOS-Kayamandi. Zowel Herman van Veen alsmede de eigenaar van schouwburg Theothorne steunen onze stichting. Daarnaast draagt Herman van Veen Zuid-Afrika een warm hart toe en heeft hij daar ook eerder opgetreden.

De entrée voor deze matinée bedraagt 35 euro per persoon, inclusief drankje. Reservering door betaling vooraf op rekening van NL19RABO 0106 7606 29 ten name van Stichting SOS-Kayamandi. Uw betaling is tevens uw reservering. U krijgt géén bevestiging. Bij overboeking wordt het door u overgemaakte bedrag retour gestort.

Wij verheugen ons erg op dit benefietconcert en hopen op uw aanwezigheid.

Mocht de datum van 12 november u niet schikken,  maar anderszins het doel van de (anbi) stichting SOS-Kayamandi wèl aanspreken, dan doen wij u de vrijblijvende suggestie om een bedrag te doneren aan de stichting SOS-Kayamandi